Është i huazuar në Spanjë, belgu shpreh dëshirën për të qëndruar në Angli
Sulmuesi belg, Michy Batshuayi ka thënë se ai ka tërdhme në Chelsea edhe pse luan te Valencia.

"Jo unë nuk jam duke kërkuar të largohem nga Chelsea. Unë e dua Chelsean dhe kam shumë respekt për klubin dhe tifozët", tha ai fillimisht.

"Jam këtu në Valencia për zhvillimin tim kështu që unë mund të kthehem në sezonin e ardhshëm. Unë jam i ri dhe kam një të ardhme në Angli", deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori