“Është shumë herët të flitet për mbrojtjen e titullit”
“Është shumë herët të flitet për mbrojtjen e titullit”. Kështu është shprehur në një konferencë për mediat, trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola duke iu referuar Ligës së Kampionëve këtë sezon.


Klubi gjerman e fillon sezonin 2013/2014 në Ligën e Kampionëve me ndeshjen kundër CSKA Moskës në Grupin D dhe ka të tillë që thonë se Die Roten mund të bëhet skuadra e parë në histori që e ka fituar dy herë radhazi Ligën e Kampionëve (në formatin aktual). /albeu.com/


Shtuar më 16/09/2013, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori