Estoni-Gjermani, formacionet zyrtare: 'Panzerat' në kërkim të fitores (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Estonisë dhe Gjermanisë.

Për Gjermaninë kjo është më shumë se një ndeshje pasi pas 5 takimeve në Grupin C, renditet në pozitën e dytë me 12 pikë, aq sa Irlanda Veriut në pozitën e tretë.

Kurse e para është Holanda me 15 pikë, pas fitores 2-1 kundër Bjellorusisë.
Shtuar më 13/10/2019, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori