Eto i gatshem ndaj Chelsit
Albeu.com
Kamerunasi ndjehet i gatshëm për derbin e së mërkures në Ligen e Kampioneve ku skuadra e tijë do luaj kundër Celsit të Karlo Ancelotit. Eto’o ishte në Barcelonë kur Blaugranët e mposhtën Chelsean në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve sezonin e kaluar.Më pas Barcelona e fitoi edhe finalen kundër Manchester Unitedit.
Eto’o është i gatshëm ta përsëris dhe ta shijoj suksesin e vitit të kaluar.

“Eksperienca ime me klubet angleze sezonin e kaluar ishte shumë pozitive, dhe tani unë shpresoj ta përsërisë atë edhe kundër Chelseat me Interin.
“Jose Mourinho ka zbuluar çdo sekret të vogël të Chelseat. “
Shtuar më 23/02/2010, ora 23:08
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori