Eto'o i tha Jo Fenerbahces
Albeu.com
Gazetat spanjole kane shkruar sot se futbollisti kameruan i Barcelones, Samuel Eto'o ka refuzuar oferten disa milioneshe te Fenerbahces. Ja arsyeja ...Sipas faqes spanjole sportive Goal.com, Fenerbahce i ka ofruar Eto'o-s 7-8 milione euro por Eto'o nuk ka pranuar duke mos dashur te vazhdoje me ne ekipet "nacionaliste" qe ka luajtur deri sot (Mallorca dhe Barcelona) dhe ka kerkuar qe vitin e ardhshem te luaj ne nje ekip me liberal si ekipi anglez Tottenham ose ai italian Inter. (www.albeu.com)
Shtuar më 20/05/2008, ora 22:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori