Eto’o pranë rikthimit në Itali, ja ku
Një ide e çmendur për Sampdorian: rikthimi në Serie A i Samuel Eto'o. Sulmuesi kamerunas, 33 vjeç, nuk po gjen shumë hapësira te Everton për shkak të konkurrencës së fortë dhe për këtë arsye ekipi gjenovez kërkon të përfitojë, shkruan "Corriere dello Sport".

Sampdoria ka nisur bisedimet me agjentin e futbollistit, Claudio Vigorelli, por paga prej 3 milionë eurosh që merr në sezon Eto'o e vështirësojnë operacionin. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori