Eto'o sot do te nenshkruaj per Interin?
Albeu.com
Marreveshja per kalimin e Eto’o tek Interi mund te arrihet sot. “Te enjten do te vazhdojme bisedimet dhe mendoj se do te arrijme ne nje marreveshje me Interin, edhe pse nuk do te kete nje firmosje”, eshte shprehur perfaqesuesi ligjor i Eto’o.Pyetjes se si kane ecur bisedimet per largimin nga Barcelona, Mesalles i eshte pergjigjur se behet fjale per nje ceshtje tjeter. “Jane probleme te tjera”, theksoi ai.

Nje zedhenes i Barcelones ka deklaruar se klubi nuk do te paguaje asgje me shume nga c’eshte programuar per largimin e Eto’o.
Shtuar më 23/07/2009, ora 17:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori