Etrit Berisha: Ja pse nuk kalova te Kosova
Portieri i Kombëtares sonë, Etrit Berisha në një intervistë pas ndeshjes miqësore ndaj Marokut ka komentuar dilemën për të kaluar te Kosova.

“Për mua është shumë e rëndësishme që i përfaqësoj të gjithë shqiptarët. Te Shqipëria e përfaqësoj edhe Kosovën. Ka qenë zgjedhja ime gjithmonë dhe e kam shprehur edhe më parë.

“Kalimi te Atalanta? Akoma nuk i di mirë detajet. Do takohem me menaxherin. Uroj të shkojë mirë. Jam i kënaqur dhe i motivuar për të bërë më të mirën”.

Shtuar më 01/09/2016, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori