Euro 2012, "Dream Team" (FOTO LAJM)

Manuel Neuer - GJERMANI
Kur na kanë mbetur vetëm tre ditë nga starti i evenimentit të shumëpritur futbollistik "Euro 2012" Portali Albeu ka përzgjedhur "Dream Team" të këtij Europiani, të nisur nga forma e tyre sportive dhe sukseset e arritura në sezonin futbollistik mqë sapo mbyllëm.

Dy favoritet kryesore për fitimin e Kampionatit Europian, Spanja dhe Gjermania janë më shumë të përfaqësuara. Pas tyre vijnë Anglia, Hollanda, Italia, Portugalia dhe Franca me futbollistët e tyre më të mirë të momentit.

Zgjedhja nuk është absolute prandaj dhe sygjerimet tuaja do të ishin shumë të mirëpritura. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2012, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori