EUROPA LEAGUE/ Këto janë rezultatet e 45 minutave të para mes Inter - Getafe dhe United - LASK
Janë mbyllur 45 minutat e para në 2 ndeshjet e dyta të ditës së sotme në Eurppa Legue mes Inter - Getafe dhe Man.United - LASK.

"Zikaltërit" e mbyllën në avantazhin mininal pasi arritën të shënonin një gol në minutën e 33' me sulmuesin kryesor Romelu Lukaku edhe pse minutat e para të ndeshjes "folën" për spanjollët.

Në krahun tjetër edhe pse pritej ta kishte të lehtë, Man.United nuk ka arritur ta zhbllokojë rezultatin përtej mundësive të krijuara. K

Kujtojmë që këto janë sfida teke. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2020, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori