Europa League, ky është formacioni i mundshëm i Milanit
Pëlqej
Faza e grupeve në Europa League do të nis sot.

Një ndeshje e veçantë shihet ajo mes Milanit dhe skuadrës modeste të Luksemburgut, Dudelange që do të luhet në orën 21:00

Të dy skuadrat pritet të luajnë me të njëjtin skemë loje 4-3-3, ku Gattuso i beson sulmin Borini, Castillejo dhe Higuainin.

Së fundmi është “Sportmediaset” që ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave, të cilat i gjeni në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori