EUROPA LEAGUE/ Shakhtar – Basel, formacionet zyrtare: Xhaka titullar


Shakhtar Donetsk dhe Basel po kërkojnë gjysmëfinalen e Ligës së Evropës.

Këto dy skuadra përballen mes vete, në ndeshjen që fillon nga ora 21:00.

Fituesi i këtij takimi në gjysmëfinale takohet me Interin, që një natë më parë mposhti Bayer Leverkusenin.
Shtuar më 11/08/2020, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori