Europiani i U-21, Shqipëria në një grup me Spanjën
Shorti në mëngjes është hedhur shorti i eliminatoreve të Kampionatit Europian 2019 për 21-vjeçarët. Kuqezinjtë janë vendosur në Grupin 2, së bashku me Irlandën e Veriut, Estoninë, Islandën, Sllovakinë dhe Spanjën.

Ndërkohë që Kosova, e cila merr pjesë për herë të parë në këtë garë, ra në Grupin 5, ku gjenden edhe Azerbajxhani, Irlanda, Norvegjia, Izraeli e Gjermania.
Shtuar më 26/01/2017, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori