Eusebio Di Francesco i ka orët e numuruara
E ardhmja e Eusebio Di Francesco tek Roma duket se ka përfudnuar.

Drejtuesit e skuadrës romake, pas eliminimit në Champions nga Porto, po kërkojnë të gjejnë pasuesin e tij.

Emri më i fundit është ai i Paulo Sosa i cili është gati të marë drejtimin e Romës, madje portugezi ishte i pranishëm në Do Dragao për të ndjekur sfidën Porto-Roma.

Ndërkohë nuk përjashtohet dhe dorëheqja e Di Francescos në orët në vijim. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori