Everton kalon në epërsi përballë Chelsea sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO)
Blutë e Londrës nuk po kalojnë një formë të mirë dhe këtë e tregon pozicioni që ka në tabelë.

Një rezultat pozitiv ndeshjen e sotme do ti fuste përsëri në lojë për Champions por trasferta përballë Everton po rezultot shumë e vështirë.

Braziliani Richarlison ka arritur të kalojë në epërsi Everton në minutën e 49.

Tani po luhet minuta e 55’. /albeu.com/

Shtuar më 17/03/2019, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori