Evra në një lidhje me bukuroshen italiane (FOTO LAJM)

Mbrojtësi i Juventusit, Patrice Evra duket se ka nisur një histori të re dashurie në Itali. Sipas "Corriere Dello Sport", francezi duket se ka nisur një marrëdhënie me bukuroshen e televizionit italian, Paola Caruso.

Lidhja e tyre ende nuk është zyrtarizuar, por mediat italiane këmbëngulin se ata kalojnë kohë së bashku. Evra në fakt nuk shquhet si një futbollist me shumë aventura jashtë fushave të lojës dhe nuk ka qenë shpesh protagonistë i lajmeve të tilla. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2016, ora 16:39
albania
e Enjte 25 Shkurt 2016, Ora 19:53
you cheap slut
go with nigger
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori