Ezequiel Lavezzi: Chlesea? As e mendoj fare
Albeu.com
Sulmuesi i Napolit, Ezequiel Lavezzi, ka deklaruar se është i kënaqur nga ekipi ku luan dhe se nuk do të pranonte jetën e ngrysur në Londër, pas ofertës së Chelsea.Përfaqësuesit e skuadre angleze janë përpjekur të bindin atë për të pranuar një ofertë të majme. Në një prononcim për media, ai komentoi në këtë mënyrë : “Chelsea? As që e kam fare në planet e mia”. (start)
Shtuar më 09/10/2008, ora 16:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori