E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
FA Cup, Man City e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO)


Oleksandr Zinchenko ka realizuar një gol të bukur sonte nga largësia duke shënuar kështu golin e parë për Cityn, në minutën e 35' miqtë barazuan me Pope dhe në minutën e 42' Aguero rikthen Cityn në avantazh.

Kampioni anglez po luan në Etihad kundër Port Vale dhe Zinchenko ka kaluar në epërsi Citynminutën e 19 të ndeshjes.

City po luan ndeshjen e raundit të tretë kundër skuadrës së vogël angleze nga Liga e Tretë e Anglisë Port Vale.
Shtuar më 04/01/2020, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori