Fabio Hocha, shkelqen ne Inter U-17
Pëlqej
Albeu.com
Sulmuesi shqiptar, Fabio Hoxha, i cili luan me Inter U-17, shkelqeu në ndeshjen e radhës me skuadrën e Monzës. Futbollisti arriti të shënonte një gol të bukur, dhe u bë protagonist duke dhënë një asist në një gol tjetër.
Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 10-të të kampionatit “Allievi Regionali”. Të rinjtë e Interit fituan me rezultatin e përgjithshëm 5-1, publikon faqja zyrtare e Interit në internet.

Ecuria e mirë e mëtejshme e të riut shqiptar, mund të sjellë edhe aktivizimin në të ardhmen në ekipin e parë zikaltër.
Shtuar më 18/11/2008, ora 18:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori