Fabio Kanavaro: Sot bëj tifo për tim vëlla
Në prag të ndeshjes së mbrëmjes mes Napolit dhe Juventus nuk mund të rrintepa u prononcuar Fabio Kanavaro. Napolitani ka qënë kontigjent i juventinëve për disa sezone dhe që është njëkohësisht edhe vëllai i madh i kapitenit të Napolit, Paolo Kanavaro.

Në një deklaratë për Gazzetta dello Sport, Kanavaro ka thënë: " Falenderoj Juventusin por jam me vëllain sot. Del Pieron do emirëprisja këtu në Dubai ndërsa Konte po më impresionon", u shpreh ish-kapiteni i Italisë që po e mbyll karrierën në Emiratet e Bashkuara Arabe. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2011, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori