Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio">Fabio">Fabio">Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala">Dybala">Dybala">Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë do të përforcohen edhe pas titullit të tetë radhazi në Serie A.

Do të ishte çmendur ta mendoje në vitin 2010 se kjo do të ndodhte”, tha Paratici për Sky Sport Italia.

“Nuk është koha e duhur të diskutojmë çfarë do të bëjmë por kemi idetë tona sesi të përforcojmë skuadrën”, shtoi ai.

I pyetur për të ardhmen e Dybalas, Paratici tha: “Natyrisht se Dybala">Dybala">Dybala">Dybala do të qëndrojë. Ai është futbollist i Juves dhe është e qartë se do të qëndrojë".Shtuar më 21/04/2019, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori