Fabregas mbetet lojtar i Arsenalit
Cesk Fabregas
Ai duket një hap larg nga Barcelona, e më pas ​​pranë Milanit, por Cesc Fabregas është ende lojtar i Arsenalit dhe topçnjtë duken të gatshëm të marrin në konsideratë atë deri në fund.

Nga lajmet e raportuara sot, në fakt, mesfushori spanjoll u përfshi në listën e Ligës së Kampionëve ku mund të paraqitet kundër Udineses në kualifikime dhe në rast të ndonjë transferimi të tij ai nuk mund të jetë në dispozicion për Ligën e Kampioneve të klubi i tij i ri.

Përfshirja e tij në formacion do të thotë që Barcelona ti thotë lamtumirë mesfushorit spanjoll të Arsenalit. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2011, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori