Fabregas: Nuk mund t'i kuptojë tifozët e Arsenalit
Pëlqej
Cesc Fabregas i përgjigjet tifozëve të Arsenalit, të cilët e kanë kritikuar pse spanjolli veshi fanellën e Chelseas.
Ish-futbollisti i Barcelonës gjatë kësaj verë iu bashka skuadrës së Jose Mourinhos, duke “harruar” Arsenalin e tij të dikurshëm.

“Unë nuk mund t’i kuptojë se disa njerëz në Arsenal janë të trishtuar, disa të zhgënjyer, e disa edhe të zemëruar”, ka thënë Fabregas.

Ndryshimet vijnë dhe janë pjesë të lojës. Arsenali nuk ishte në opsion për mua”, tha ai.

Fabregas ka shtuar se ndjehet mirë tek Chelsea dhe më këtë skuadër synon të fitojë trofe
Shtuar më 22/09/2014, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori