Fabregas: Për transferimin tim vendos Wenger
Pëlqej
Cesc Fabregas që tashmë të gjitha mediat angleze dhe spanjolle e kanë bërë lojtar të Barcelonës, ai vetë e quan akom veten lojtar të Arsenalit.Fabregas në një konferencë për shtyp është shprehur se ndjehet mirë tek skuadra e Arsenalit.

"Ndjehem mirë tek ekipi që jam dhe jam krenar për këtë ekip që luaj dhe kam ndërmend të luaj deri në përfundim të kontratës".

Fabregas gjithastu është shprehur se për shitjen e tij vendos vetëm trajneri i tij Arsene Wenger dhe ai vetë nuk ka asnjë të drejtë për të vendosur për të ardhmen e tij për momentin.

"Për transferimin tim që të gjithë e kanë bërë fakt të kryer une e mohoj atë pasi nuk kam ndëmend të largohem dhe për largimin tim vendos vetëm trajneri im Wenger pasi ai është "BOSI" dhe jo unë", tha Fabregas për Il Mundo Deportivo. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2011, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori