Fabregas rikthehet në shtëpi
Pëlqej
Feyenoordi bën goditjen më të rëndësishme në merkato duke i dhuruar tifozëve një ish benjamin të tyre.

Bëhet fjalë për Robin Van Persie i cili rikthehet pas 14 vjetësh në Rotterdam aty ku u formua edhe si lojtar profesionist. 34-vjeçari mbyll kështu aventurën pothuajse 3-vjeçare në Turqi me Fenerbahçen dhe rikthehet për të ndihmuar Feyenoord në garën për titull ku mësohet se ka marrë edhe bekimin e trajnerin Van Bronkhorst./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori