Falcao: Do përshtatem shpejt
Pëlqej
TRadamel Falcao luajti minutat e para në ndeshjen kundër QPR-së, ndonëse nuk arri të shënonte, pasi rezultati 4-0 ishte mjaft komod.

Kolumbiani u shpreh se do tw mwsohet shpejt me Premier Leaguen.

“Është një sfidë e madhe, por unë kam luajtur në katër vende të ndryshme dhe gjithmonë kam qenë në gjendje të adaptohem”.

“Ritmi në Premier League nuk më shqetëson, do t’i adaptohem”.

“Kam pritjet e mia. Nuk ndjehem nën presion. Kam vetëbesim në aftësitë e mia dhe vetëbesim për të shënuar gola”, ka thënë kolumbiani.
Shtuar më 15/09/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori