E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen rëndë një burrë dhe një grua
Falcao, mjeku: Kam besim për Botërorin
Kolumbi të gjithë presin me dorë në zemër fatin e sulmuesit të tyre Radamel Falcao. Edhe pse është folur për një mungesë të tij në Kupën e Botës "Brazil 2014" shpresat ende ekzistojnë dhe pas deklaratës së vetë "El Tigre", sot ka folur edhe mjeku që e operoi sulmuesin e Monacos.


"Operacioni ka shkuar shumë mirë. Kam dërguar foto dhe video edhe në Kolumbi, për tju përcjellë optimizmin. Tani të presim fazën e rekuperimit. Unë kam shumë besim se Falcao do jetë në Botërorë edhe pse shancet janë të pakta. Unë besoj, por kjo varet nga shumë faktorë", tha mjekuoperoi Radamel Falcao-n. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2014, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori