Falcao mund të huazohet tek Real Madrid
Skuadra e Real Madrid mund të huazojë sulmuesin kolumbian, Radamel Falcao, nga Monaco. Sipas ABC-së, presidenti i Monakos, Vadim Vasilyev dhe numri një i Realit, Florentino Perez do të takohen këto ditë për të mbyllur transferimin e James Rodrigezit ndersa pritet të diskutojnë gjendjen e Radamel Falcao.

Huazimi pritet t’i kushtojë klubit spanjoll 12 milion uro, por do ta ketë opsionin e blerjes në fund të sezonit për 33 milion.
Shtuar më 25/07/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori