Falcao refuzon "Big"-ët e Anglisë, do Realin
Mungesa e madhe e Botërorit "Brazil 2014", Radamel Falcao ka filluar të mendojë për të ardhmen e tij në vigjilje të sezonit të ri futbollistik 2014-2015. Sipas asaj që raporton madrilenja "AS", sulmuesi kolumbian ka refuzuar ofertat e klubeve të mëdha angleze si Chelsea, Manchester City e Tottenham dhe është në pritje të ftesës së Real Madrid.

Shtypi spanjoll është i bindur se "Los Blancos" janë në kërkim të një sulmuesi të madh për të zëvëndësuar francezin Karim Benzema. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2014, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori