Falcao te Real Madrid, 60 milionë për Monacon
Pëlqej
Real Madrid përfiton 75 milionë euro me shitjen e Angel Di Maria te Manchester United dhe hidhet në sulm për Radamel Falcaon. Ky është lajmi i bujshëm që jep sot portali francez "Le 10 Sport". Sulmuesi kolumbian do të largohet nga Monaco dhe pse publikisht është thënë e kundërta.

Në Francë janë të sigurtë tashmë: me një ofertë prej 60 milionë eurosh (shumë me të cilën padroni rus Dmitri Rybolovlev e bleu një vit më parë nga Atletico Madrid) marrëveshja mund të mbyllet së shpejti. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 09:55
hahhaha
e Martë 26 Gusht 2014, Ora 17:04
marun tuj ble, dojn me arrit shifren 1 miljard euro 11tshja e pare.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori