Falcao tek United për 65 milion euro?
Pëlqej
Radamel Falcao është lojtari më i përfolur sot, pasi është dita e fundit e merkaton dhe klubet më në zë janë hedhur në sulm për të.

Sipas Goal.com, kolumbiani mendohet se ka arritur marrëveshje me Manchester Unitedin.

Shifra e transferimit flitet që të jetë 65 milion euro. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori