Fanny "gjuan" Thiago Silvan: Është mashkulli im ideal (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha e ka harruar plotësisht Mario Balotellin, madje tashmë po "gjuan" për një të dashur të ri. Bukuroshja belge nuk ka hezituar të përrmendë edhe meshkujt që ajo pëlqen më shumë.

Sipas saj, Thiago Silva dhe Rafa Nadal janë meshkujt idealë.

"Mbrojtësi brazilain është tipi im i mashkullit ideal. Një ditë dua të martohem dhe të kem fëmijë por tani jam ende e re. Kur isha e lidhur me Marion nuk ishte e lehtë ti kishe gjatë gjithë kohës sytë mbi vete", ka thënë Fanny.

Por sa keq që Thiago Silva është i martuar prej disa vitesh. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori