Fansat ngatërrojnë Ronaldon, takojnë sozinë e tij (FOTO LAJM)

ristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të populluar në botë nga fansat e tij. Kështu të shumtë kanë qenë ata që e kanë përdorur për përfitime ngjashmërinë e tyre me Ronaldon.

Megjithatë në Itali tashmë ka dalë një sozi e Ronaldos që quhet Gianfranco Sanguineti i cili është vetëm një vit më i madh se lojtari i Juventusi.

Ai ka folur për mediat duke shprehur kaosin që shkakton te fansat e portugezit kur e shikojnë atë.

“Tre vjet më parë gjatë pushimeve në Madrid shkova në Bernabeu dhe gjithçka shpërtheu në kaos, por nuk krahasohet me atë çfarë ndodhi disa ditë më parë në Milano”, tregoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori