Fansi i çmendur i Januzajt (FOTO-LAJM)

Pëlqej
James Collins ka frikë se do të tallet nga shokët pasi Adnan Januzaj ka ndryshuar numrin e bluzës së tij nga 44 në 11 para disa kohësh.8- vjeçari i cili kishte kursyer paratë që të blinte bluzën me emrin e lojtarit me origjinë shqiptare, ndihet shumë i zhgënjyer pasi tashmë prindërit e tij nuk do mund t’ia blejnë atij një bluzë tjetër sepse kushton shumë.


“Ne kemi bërë kërkesë në clubet sportive të veshjeve të skuadrës së Manchester United për të ndërruar bluzën e Januzaj dhe të marrin atë të renë me numër 11, por kjo nuk na është plotësuar” ka thënë nëna e djaloshit.
Shtuar më 25/08/2014, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori