Fansja më e zjarrtë e Mourinhos do ju befasojë (FOTO LAJM)

Quhet Viv Bodycore dhe ka përfunduar në faqet e para të mediave britanike për shkak se ka një dashuri të pamundur, që mban emrin Jose Mourinho.

59-vjeçarja, është e apasionuar pas Manchester United, dhe ka si pikë të dobët portugezin. Këtë sezon që "Djajtë" afruan Mourinhon në krye të skuadrës, ajo ka vendosur që ta bëjë tatuazh me një mesazh të qartë, dëshiron të bëhet "zonja" e tij. /albeu.com/

Shtuar më 19/11/2016, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori