Fantastik Aguero, City trefishon brenda 5 minutave (VIDEO)
Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh me tre gola të shpejtë.

Golin e avantazhit për Cityn e ka shënuar, argjentinasi , Sergio Aguerominutën e 25'.

Më pas në minutë e 31' golin e dytë e ka realizuar braziliani Gabriel Jesus.

Dhe në të 35' përsëri fantastiku Aguero ka goditur përsëri në rrjet. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2018, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori