Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO)


Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.

Këtë gol e ka shënuar Di Maria në minutën e 44' me një goditje preçize nga jashtë zone.

Tashmë pjesa e parë e kësaj ndeshje ëhstë mbyllur me rezultat të barabart dhe gjithcka mbetet për tu zgjidhur në 45' minutëshin e dytë. /albeu.com/


Shtuar më 23/09/2018, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori