Fantastik Navas, këtë herë jo në pritje por në kërcim (VIDEO)


Blerjet e reja të Paris Saint-Germain e prezantuan veten para bashkëlojtarëve të rinj në hotelin e ekipit këtë fundjavë, me Keylor Navasin që ishte ylli i kësaj ceremonie.

Ish-portieri i Real Madridi bëri një vallëzim të frymëzuar nga Daddy Yankee, duke e bërë tërë skuadrën e PSG-së të shpërthejë në të qeshura të pareshtura.

Ata e duartrokiten Navasin në fund të shfaqjes, duke i admiruar lëvizjet dhe sensin e humorit të tij.
Shtuar më 21/10/2019, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori