Fassone mendohet dhe vendos, dua vetëm Alvaro Moratan
Drejtorët sportiv të Milanit kanë bërë një punë të shkëlqyer këtë merkato vere duke arritur 10 nënshkrime.

Sipas Tuttosport, pas forcimit të mbrojtjes me ardhjen e Leonardo Bonucci, Milani mendojnë për të forcuar linjën e tyre para. Italianët kanë dy alternativa në duar , Bellotir dhe Aubameyang, por Fassone mbrëmë ka zbuluar se i preferuari i tij mbetet Alvaro Morata, përcjell Albeu.com.

Morata do të jetë një objektiv i Marco Fassone, drejtori i përgjithshëm i institucionit italiane. Problemi qëndron tek shifra 90 milionë që Reali i rekomandoi Manchesterit edhe pse për Milanin Reali mund të rezervojë një ofertë më të ulët. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori