Fat tragjik, lojtari humb jetën në fushë (VIDEO)
Një herë rast tragjik vjen nga Gaboni, ku 30 vjeçari Herman Tsinga ka ndërruar jetë në fushë.

Lojtari ra në tokë pa ndjenja në mintën e 23-të të takimit dhe mjekët nuk arritën ta risillnin më në jetë.

Ngjarja cilësohet e rëndë, pasi në ambulancë nuk kishte defibrilator apo maskë oksigjeni, të cilat mund të kishin shpëtuar jetën e futbollistit.
Shtuar më 06/03/2019, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori