Favoriti në kampionatin europian? Gjermania?
Albeu.com
Ekspertët e vendosën kombëtaren gjermane në krye të listës së favoritëve për të fituar kampionatin europian të fudbollit me koeficient 5,00, e pasuar nga Spanja dhe Italia.Gjermania është favorite kryesor për të fituar Kampionatin europjan. Ekspertët e vendosën Gjermaninë në krye të listës të favoritëve me koeficient 5,00. Favorit i dytë është Spanja me 6.50 ndërsa Italia është në vendin e tretë me koeficient 7,00. Gjasa më të vogla i ipen përfaqësueses së Austrisë, e cila është autsajderi më i madh me koeficient prej 101,00.
Shtuar më 03/05/2008, ora 20:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori