Federata franceze dënon ashpër Balotellin
Mario Balotelli e nisi shumë mirë sezonin në Ligue 1 me Marseille duke shënuar tetë gola në 13 paraqitje.

Por si gjithmonë, sulmuesi italian nuk mundi ta përfundoj sezonin pa skandale.

Në ndeshjen e fundit të kampionatit, Balotelli është ndëshkuar me karton të kuq.

Ai është dënuar me katër ndeshje dhe do të shikoj skuadrën nga tribunat deri në gjysmë të shtatorit.
Shtuar më 30/05/2019, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori