Felipe Luis në radarin e Barcelonës
Barcelona po synon të afrojë në skuadër mbrojtësin e Atletico Madrid Felipe Luis.

Lajmi është dhënë nga e përditshjma "Mundo Deportivo" teksa gazeta thekson katalanasit e shohin brazilianin si pasuesin e Jordi Albës i cili ende nuk po rinovon dhe mund të largohet nga Camp Nou.

Felipe Luisit i skadon kontrata me "Los Colchoneros" në qershor, teksa duket i vendosur të largohet nga Ëanda Metropolitano, ku Barcelona mund të nënshkruajë me parametra zero /albeu.com/

Shtuar më 22/02/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori