Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat
Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka treguar se futbolli e ka bërë të suksesshëm dhe me femrat.

“Suksesi më ka ndihmuar shumë me vajzat. Në rrjetet sociale, shpesh më vijnë foto vajzash, madje dhe lakuriq”, ka thënë Joao Felix.

Ylli i Atleticos po zhvillon një kampionat të mirë. Ai po tregon se sa vlen dhe po shënon thuajse rregullisht. Joao Felix është përshtatur si duhet me Luis Suarezin në majë të sulmit.

<blockquote class="twitter-tweet">

Joao Felix 🗣

“The success has helped me a lot with girls. On social media they often send me photos, even naked.” 😆 https://t.co/DEbuRRFYMq">pic.twitter.com/DEbuRRFYMq

— Purely Football (@PurelyFootball) https://twitter.com/PurelyFootball/status/1334961562780569609?ref_src=twsrc%5Etfw">December 4, 2020blockquote>
Shtuar më 04/12/2020, ora 23:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori