Fenerbahçe uron Muriqin: Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme
Vedat Muriqi është bërë lojtar i ri i Lazio.

Për kalimin e tij në Serie A, ka shkruar tashmë edhe ish-skuadra e tij Fenerbahçe.

"Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme Vedat Muriqi', thuhet në postimin e tyre.

26 vjeçari në 36 ndeshje në Fenerbahçe sezonin e fundit ka shënuar 17 gola, ndërsa ka dhuruar edhe shtatë asistime.

Shtuar më 15/09/2020, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori