Fenomeni më zëmër të madhe, paguan pushimet lojtarëve (FOTO LAJM)

Fenomen kur luante në fushë, por edhe tani në rolin e presidentit.

Ish-sulmuesi brazilian, tashmë aksioneri i maxhorancës në klubin spanjoll të Real Valladolid i kishte premtuar lojtarëve dhe stafit teknik se do t’i çonte të gjithë me pushime dhe do të paguante të gjitha shpenzimet nëse skuadra qëndronte në La Liga.

Objektivi u arrit dhe "Fenomeni" e mbajti fjalën, duke I dërguar të gjithë në disa prej hoteleve dhe plazheve më eksluzivë në botë në Ibiza dhe Formentera. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2019, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori