Fenomeni mund te nenshkruaje per francezet
Albeu.com
Menaxheri i Ronaldos ka folur edhe për gjendjen fizike të lojtarit duke e cilësuar atë mjaft shpresëdhëse për ecurinë e tij. Për një kalim të brazilianit tek kryeqytetasit pritet hapja e merkatos së janarit.Menaxheri i Ronaldos, Fabiano Ferah, ka pohuar tratativat për një kalim të lojtarit tek Paris SG. Politika e re e drejtuesve parizien është që të afrojnë në ekipin e tyre emra të mëdhenj të futbollit. Pas emrave të Zhulisë dhe Makeleles, tani objektivi i tyre është “Fenomeni”.

Menaxheri i Ronaldos ka folur edhe për gjendjen fizike të lojtarit duke e cilësuar atë mjaft shpresëdhëse për ecurinë e tij. Për një kalim të brazilianit tek kryeqytetasit pritet hapja e merkatos së janarit.
Shtuar më 25/10/2008, ora 22:05
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori