Fenomeni Ronaldo kërkon këtë talent tek skuadra e tij
Legjenda e futbollit brazilian tashmë president i ekipit spanjoll Real Valadolid deri më tani nuk ka spikatur në trasferime, shkruan Albeu.com.

Ronaldo Nazairo ka 51% të aksioneve në klub, dhe për ate klubi nuk ka para mjaftushëm për të berë trasferime të rëndësishme.

Edhe pse financat nuk janë të mjaftueshme, ai po përdor strategji të ndryshme për të ofruar lojtarë cilësorë.

Një nga preferencat e tij është talenti brazilian i”Los Blancos” Veniciu Junior.

“Unë kam biseduar me Fiorentino Perez ( për Venicio Junior) por është shume e vështirë”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori