Ferdinand: Sezonin e ardhshëm do të ndryshojmë
Rio Ferdinand
Mbrojtësi i Manchester United, Ferdinand ka thënë se klubi i tij do ta harrojë humbjen kundër Barcelonë në finale të Ligës së Kampionëve dhe në sezonin e ardhshëm do të rikthehet edhe më i fuqishëm se që ishte.

"Ne do të harrojmë atë që ndodhi në finale dhe do të rikthehemi në luftë përsëri në sezonin e ardhshëm dhe do te rregullojme gabimet qe kemi bere deri tani",tha Ferdinand për Daily Mirror. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2011, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori