Ferdinand: Ta mundim Liverpulin
Albeu.com
Rio Ferdinnd shpreson se sot ekipi i tij do ta fitojë ndeshjen kundër ekipit të Rafa Benitez, dhe se ekipi i tij më nuk do të pësojë humbje nga Liverpul."Ne kemi humbur tre ndeshjet e fundit që kemi luajtur ndaj Liverpulit. Ato ndeshje nuk kanë shkuar sipas planit por kemi akoma kohë për të përmirësuar dhe tani është koha ta bëjmë atë."

"Liverpuli është nga rivalet më të mëdha për ne, dhe ne asnjëherë nuk dëshirojmë të humbim nga ata. Jam i sigurtë për tre pikët që do t'i marrim dhe të përfundojmë këtë periudhë të keqe", deklaroi Ferdinand. (albeu.com)
Shtuar më 21/03/2010, ora 17:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori